Jdi na obsah Jdi na menu
 


LETNÍ IN-LINE KEMP 25.8 - 30.8 2019 HRADEČNICE

img_20181215_082514.png

HRADEČNICE  - kemp STŘÍBRNÝ RYBNÍK

+++++ URČENO PRO JEZDIČE +++++

   

    Podařilo se nám objevit skvělý kemp se spoustou možností. Kemp se nachází nedaleko Hradce Králové - takže úžasná příroda. V těsné blízkosti je okruh Hradečníce, který měří cca 10,2 km. Tak určitě najezdíme spousty kilometrů. Techniku samozřejmě budeme také pilovat. Máme zamluvené chaty o čtyřech pokojích a kapacitou 12 lůžek. Vlastní sociální zařízení a koupelna na chatě. Vybavený kuchyňský kout s ledničkou je tu také. Ložní prádlo a povlečení v ceně. Dále máme objednanou rozšířenou plnou penzi, takže o plná bříška je také postaráno. Stravování v místní restauraci. Odkaz na kemp - www.stribrnyrybnik.cz

    Předběžně zajištěno zapůjčení koloběžek pro celou skupinu na projížďky hradeckými lesy. Velký lanový park www.lanovyparkhradec.cz . Také možnost půjčení lodí a základní výuka na vodě. Paddleboardy - na ty už se moc těšíme.

   CO S SEBOU - kompletní vybavení na brusle, včetně chráničů a dobře padnoucí helmy. KONTROLA při odjezdu. Karimatka, švihadlo, boty na běhání, boty k vodě, páskové boty, plavky, 2 ručníky, vhodné oblečení i teplejší, pláštěnka, malý batůžek nebo ledvinka - musí se vejít flaška na pití a sváča. Vlastní láhev na pití. Hygiena+opalovací krém, sluneční brýle.  Ostatní dle uvážení, rádi poradíme - vše podepsané.

   +++++++++++POBYT BEZ TELEFONŮ+++++++++++ nejlépe

PŘIHLÁŠENÍ A ZÁLOHA 50% do 25.3. 2019

Odjezd v neděli v dopoledních hodinách, příjezd v pátek navečer. Časy upřesníme později.

CENA 5.200,-kč