Jdi na obsah Jdi na menu
 


LETNÍ IN-LINE PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2020

LETNÍ IN-LINE PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2020    |||| TÁBORY SE RYCHLE PLNÍ - NEVÁHEJTE S REZERVACÍ |||||

img_20160718_161716.jpg     img_20190813_142904.jpg

*PRO DĚTI  OD 5 LET 

 

1. TURNUS   13.7 - 17.7 2020

IN-LINE PŘÍMĚSTSKÝ 

3 TURNUS   10.8 - 14.8 2020

IN-LINE PŘÍMĚSTSKÝ 

 

   

   NAŠE SPORTOVNÍ IN-LINE TÁBORY  JSOU PRO VŠECHNY ASPOŇ TROŠKU SPORTOVNĚ ZALOŽENÉ DĚTI, JIŽ OD CCA 5 LET. MOHOU BÝT ÚPLNÍ ZAČÁTEČNÍCI I  POKROČILÍ. BĚHEM TÁBORA JSOU MALÍ SPORTOVCI ROZDĚLENI DO SKUPINEK DLE VÝKONNOSTI, TAKŽE JEZDÍ OPRAVDU VŠICHNI. NAŠI TRENÉŘI A INSTRUKTOŘI PAK PŘIZPŮSOBÍ PROGRAM KAŽDÉMU. TAKŽE SE NENÍ TŘEBA OBÁVAT.   

   V PRŮBĚHU TÁBORA SE DĚTI UČÍ ZÁKLADNÍM TECHNIKÁM JÍZDY NA BRUSLÍCH. PILUJEME NAUČENÉ A ZBUDE ČAS I NA NĚJAKOU PARÁDIČKU. TAKY NÁS ČEKÁ ATLETICKÁ PRŮPRAVA , ZÁVODY, SOUTĚŽE, HRY, TAKY ODPOČINEK, POHODA A SPOUSTA LEGRACE.

   PRO DĚTI ZAJIŠŤUJEME OBĚDY, ODPOLEDNÍ SVAČINY A PITNÝ REŽIM BĚHEM CELÉHO DNE. NA VÁS JE PAK DOPOLEDNÍ SVAČINA A PITÍ NA DOPOLEDNE.

   DĚTEM JE TŘEBA DÁT JEDNU VĚTŠÍ TAŠKU, KTEROU SI POZNÁ A KDE BUDE MÍT SPORTOVNÍ VĚCI NA BRUSLE (brusle - ne plastová kolečka, 6 ks chráničů, helma - dobře padnoucí a připravená, pak náhradní triko, ponožky, kraťasy -NUTNÉ, pláštěnka, dle zvážení brýle a krém na opalování) boty na běhání a oblečení dle počasí a karimatku. TUTO TAŠKU DĚTI NETAHAJÍ, ALE PŘEVÁŽÍME JI VELKÝM AUTEM. Pak by děti měly mít batůžek se svačinou a pitím, který si vozí. ****** NEDÁVEJTE DĚTEM PLASTOVÉ TAŠKY*****

   SRAZ JE VŽDY V PONDĚLÍ  od 7.30  U ZIMNÍHO STADIÓNU, kde si dopředáme zbylé doklady a od nás dostanete seznam míst, kde se budeme pohybovat během týdne a taky eventuální změny srazu a místa vyzvednutí Vašich zlatíček. Platí vždy sraz od 7.30  a čas vyzvednutí je 17.00 

   Minulé tábory se nám osvědčilo být každý den na jiném místě. Díky tomu si děti vyzkouší různé profily tratí, kopečky nahoru i dolů a změny místa jsou super. Je to sice náročnější na organizaci, ale zvládli jsme to i díky Vaší spolupráci na jedničku. Takže to bude určitě stejné.

   POTŘEBNÉ DOKLADY JSOU : přihláška, zdravotní způsobilost, ofocená kartička ZP, čestné prohlášení - zde pozor na datum.

   AČKOLIV JEŠTĚ NEBYLY VÁNOCE, JIŽ SE NÁM PRVNÍ ZÁJEMCI ZAPSALI. TAKŽE POKUD UŽ VÍTE, ŽE SE VÁM NÁŠ TERMÍN HODÍ , OZVĚTE SE. 

   **** CENA TÁBORA 2.640,- ****

   (platba probíhá ve dvou fázích, záloha a doplatek, kdy záloha je splatná spolu s přihláškou a doplatek do konce května)

DALŠÍ PRO VÁS POTŘEBNÉ INFORMACE VÁM RÁDA SDĚLÍM TELEFONICKY, NEBO MAILEM. Jarča

               ********* HODNĚ SPORTOVNÍCH ZÁŽITKŮ V ROCE 2020 ********         

   

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky 2019 - in-line tábor, červenec, srpen